Charakteristika

Otázky a odpovede

Únik moču, únik moču po mozgovej príhode, hyperaktívny močový mechúr, dráždivý močový mechúr, ochabnuté panvové dno, ochabnuté svalstvo sedacej časti, problémy s močením pri skleróze multiplex, problémy s močením pri myastenia gravis, únik stolice, bolesti panvového dna, syndróm chronických panvových bolestí.

Mužov aj ženy s únikom moču , mužov a ženy so syndrómom chronických panvových bolestí, mužov a ženy s únikom stolice , mužov aj ženy so slabosťou svalov panvového dna, mužov aj ženy s hyperaktívnym močovým mechúrom,

Pre pacientov s kardiostimulátorom alebo akýmkoľvek elektrickým stimulátorom .

Pred zákrokom nie je potrebná žiadna špeciálna príprava. Zákrok je vhodné vykonať mimo menštruačné obdobie.Procedúra sa vykonáva v bežnom oblečení. Nevyžaduje obnaženie.

Po procedúre nie sú žiadne obmedzenia. Môžete pociťovať " svalovicu " svalov panvového dna, ako po cvičení. Dôjde k zlepšeniu kontroly nad močovým mechúrom, zvieračom močovej rúry alebo zvieračom konečníka. Dochádza k posilneniu svalov gluteálnej oblasti / svalov zadku / , čo vedie k priaznivému estetickému efektu na tvar zadku. Dochádza k ústupu symptómov dráždivého močového mechúra - ústupu nadmerného nutkania na močenie a k ústupu častého močenia .

Elektromagnetoterapia svalov panvového dna EMSELLA skúsenosti / recenzie