Charakteristika
Po vykonaní všetkých potrebných vyšetrení si klientka vyberie termín, kedy bude môcť zákrok absolvovať alebo po dohode s lekárom absolvovať zákrok ihneď. Cena 1. sedenia laserového omladenia intímnych partií je 390 €. Cena sa na ďalších sedeniach znižuje. V cene procedúry je zahrnuté predoperačné vyšetrenie spolu s konzultáciou a následná kontrola.     Každej klientke našej kliniky je poskytnutá konzultácia pred zákrokom a vyšetrenie našim lekárom . Počas konzultácie bude klientka detailne oboznámená s: prípravou na zákrok a celým priebehom zákroku a prípadnými rizikami.     Každá klientka našej kliniky Lauros má počas pobytu zabezpečenú 100% starostlivosť. Chceme našim klientkám dopriať nadštandardný komfort a preto klinika disponuje najnovším vybavením a profesionálnym personálom.

Otázky a odpovede

Široká pošva , vaginálny relaxačný syndróm, omladenie pošvy, problémy s orgazmom u žien, vaginálnu suchosť, suchá pošva, anorgazmia.

Ženy s pocitom širšej pošvy, ženy po pôrodoch, ženy s pocitom suchej pošvy, ženy bez orgazmu.

Ženy s gynekoonkologickými chorobami, ženy s akútnymi gynekologickými zápalmi a akútnymi zápalmi močových ciest, pre tehotné ženy.

Pred zákrokom nie je potrebná žiadna špeciálna príprava. Zákrok je vhodné vykonať mimo menštruačné obdobie.

Po laserovom zákroku odporúčame 7 dňovú sexuálnu abstinenciu a 3-4 týždňové vylúčenie ťažkej fyzickej námahy.

Laserové zúženie a omladenie vagíny INTIMALASE skúsenosti / recenzie