Frenuloplastika / preťatie krátkej uzdičky penisu / cena

Rieši problémy:
Charakteristika
Po vykonaní všetkých potrebných vyšetrení si klient vyberie termín, kedy bude môcť zákrok absolvovať alebo po dohode s lekárom absolvovať zákrok ihneď. Cena frenuloplastiky (preťatie krátkej uzdičky penisu) je 350 €. V cene procedúry je zahrnuté predoperačné vyšetrenie spolu s konzultáciou a následná pooperačná kontrola.
 
Každému klientovi našej kliniky je poskytnutá predoperačná konzultácia a vyšetrenie naším lekárom. Počas konzultácie bude klient detailne oboznámený s: prípravou na zákrok a celým priebehom zákroku a prípadnými rizikami.
 
Každý klient našej klinky Lauros má počas pobytu zabezpečenú 100% starostlivosť. Chceme našim klientom dopriať nadštandardný komfort a preto klinika disponuje najnovším vybavením a profesionálnym personálom.

Otázky a odpovede

Krátka uzdička penisu, predčasná ejakulácia, stavy po natrhnutí uzdičky

Mužov s krátkou uzdičkou, mužov s predčasnou ejakuláciou, mužov po natrhnutí uzdičky penisu

Mužov s poruchami zrážania krvi.

7 dní pred procedúrou je po porade s lekárom potrebné vysadiť alebo upraviť užívanie liekov, ktoré majú vplyv na zrážanlivosť krvi. Ak nejaké lieky užívate, informujte o nich 7 dní pred zákrokom lekára.

Deň pred zákrokom je vhodné si oholiť ochlpenie v okolí genitálu.

Po zákroku nie je potrebná práceneschopnosť. Po zákroku je potrebná starostlivosť o hygienu genitálu a použitie antiseptickej masti na operačnú ranu po dobu 10 dní. Kožné stehy sa rozpustia obvykle do 10-20 dní po zákroku. Je vhodná sexuálna abstinencia po dobu 14 dní.

Frenulotómia / preťatie krátkej uzdičky penisu / skúsenosti / recenzie