Elektromagnetoterapia svalov panvového dna EMSELLA / Bratislava / Piešťany

Rieši problémy:
Charakteristika

EMSELLA využíva technológiu vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického poľa (HIFEM) ku stimulácii hlbokých svalov panvového dna a obnoveniu neuromuskulárnej kontroly.

Je určená na neinvazívnu liečbu:

  • spevňovanie svalov panvového dna
  • formovanie svalov sedacej časti / spevnenie ochabnutého zadku /
  • liečbu úniku moču po pôrode,  mozgovej mŕtvici a iných nervových chorobách
  • liečbu úniku stolice

 

Kľúčom k účinnosti je fokusácia elektromagnetickej energie, hĺbka prieniku a stimulácie celého panvového dna. Počas jedinej terapie EMSELLA dochádza k tisíckam supramaximálních kontrakcií svalov panvového dna , vrátane zvieračov močovej rúry a konečníka, čo je extrémne dôležité v reedukácii svalov u inkontinentných pacientov pri inkontinencii moču a inkontinencii stolice. Počas ošetrenia budete pociťovať kontrakcie svalov panvového dna, čo vedie k ich posilneniu a zlepšeniu účinnosti v kontrole proti úniku moču a stolice. Po terapii EMSELLA dochádza k zvýšeniu sily a koordinácie svalov panvového dna. Tohto efektu sa využíva aj v terapii hyperaktívneho (dráždivého močového mechúra) , chronických panvových bolestí pri hypotónii svalov panvového dna a pri dyskoordinácii svalov panvového dna po cievnych mozgových príhodách alebo iných nervových chorobách ako sú skleróza multiplex, myastenia gravis, stavy po úrazoch miechy.
Ako rýchlo sa dostavujú výsledky?

Zlepšenie môžete pozorovať i po jednom ošetrení. Výsledky sa typicky zlepšujú v priebehu 4-6 týždňov. Štandardná kúra obsahuje 6 sedení , ktoré je vhodné časovať 1 – 2 krát týždenne.“

Pozrite si ako EMSELLA účinkuje a ako prebieha liečba :https://youtu.be/qtD9qY1poc8

Otázky a odpovede

Únik moču, únik moču po mozgovej príhode, hyperaktívny močový mechúr, dráždivý močový mechúr, ochabnuté panvové dno, ochabnuté svalstvo sedacej časti, problémy s močením pri skleróze multiplex, problémy s močením pri myastenia gravis, únik stolice, bolesti panvového dna, syndróm chronických panvových bolestí.

Mužov aj ženy s únikom moču , mužov a ženy so syndrómom chronických panvových bolestí, mužov a ženy s únikom stolice , mužov aj ženy so slabosťou svalov panvového dna, mužov aj ženy s hyperaktívnym močovým mechúrom,

Pre pacientov s kardiostimulátorom alebo akýmkoľvek elektrickým stimulátorom .

Pred zákrokom nie je potrebná žiadna špeciálna príprava. Zákrok je vhodné vykonať mimo menštruačné obdobie.Procedúra sa vykonáva v bežnom oblečení. Nevyžaduje obnaženie.

Po procedúre nie sú žiadne obmedzenia. Môžete pociťovať " svalovicu " svalov panvového dna, ako po cvičení. Dôjde k zlepšeniu kontroly nad močovým mechúrom, zvieračom močovej rúry alebo zvieračom konečníka. Dochádza k posilneniu svalov gluteálnej oblasti / svalov zadku / , čo vedie k priaznivému estetickému efektu na tvar zadku. Dochádza k ústupu symptómov dráždivého močového mechúra - ústupu nadmerného nutkania na močenie a k ústupu častého močenia .

Elektromagnetoterapia svalov panvového dna EMSELLA skúsenosti / recenzie