Laserová liečba úniku moču INCONTILASE / Bratislava / Piešťany

Rieši problémy:
Charakteristika

ELEGANTNÉ RIEŠENIE ÚNIKU MOČU.

Naše pracovisko je referenčné pracovisko pre laserovú liečbu inkontinencie moču na Slovensku.

  • Ambulantné riešenie bez hospitalizácie.

Laserovú liečbu úniku moču u žien vykonávame ambulantne. Liečba je nebolestivá a vhodná aj pre pacientky, ktoré z rôznych dôvodov nemôžu alebo nechcú podstúpiť operačnú liečbu.

  • Vysoká účinnosť liečby.

Najvyššia efektivita sa dosahuje u pacientiek s ľahkým až stredne ťažkým stupňom stresovej inkontinencie moču ( až 94% ). Dobré efekty so zlepšením sa dosahujú aj u pacientiek so zmiešanou inkontinenciou ( 68% ) a aj u ťažkých stupňov inkontinencie. Výhodami tejto metódy sú nebolestivosť, neinvazivita (bez rezania, krvácania a stehov) a ambulantné vykonanie bez potreby hospitalizácie. Procedúra trvá 15-20 minút a nevyžaduje hospitalizáciu. Podstatou účinku je fototermické stiahnutie vaginálnej sliznice a stimulácia tvorby kolagénu vo väzive závesného aparátu močovej rúry, čo zabezpečí obnovenie podpory močovej rúry s ústupom inkontinencie. Ide o maximálne bezpečnú a efektívnu terapiu. Výhodou tejto liečby je aj omladenie pošvy, zlepšenie vlhkosti pošvy pri pohlavnom styku a zvýšenie úrovne lokálnej imunity v pošve s nižším počtom vaginálnych infekcií. Princíp liečby si pozrite na videu:

  • Liečba ľahkých aj ťažkých foriem úniku moču skúsenými urológmi.

Na našom pracovisku vykonávajú zákroky naši skúsení lekári – urológovia s dlhoročnou diagnostickou a operačnou skúsenosťou v oblasti inkontinenčnej medicíny, schopní zvládať aj komplikované stavy a formy inkontinencie moču. V portfóliu máme viac ako 2000 úspešne vyliečených pacientiek s únikom moču. Na rozdiel od niektorých iných pracovísk, kde liečbu úniku moču vykonávajú lekári, ktorí nie sú urológovia,  naše pracovisko vďaka špecializácii našich lekárov poskytuje nielen laserovú liečbu, ale v prípade závažnejších stupňov aj operačnú liečbu stresovej inkontinencie moču. Pred každou liečbou vykonáme dôslednú diagnostiku pacientky a navrhneme individuálny liečebný postup, ktorý rešpektuje priania pacientky, jej vek, pridružené diagnózy, typ inkontinencie moču a jej stupeň.

Skúsenosti pacientiek pozrite tu :

V prípade ťažkých foriem stresovej inkontinencie moču je obvykle najvhodnejšie operačné riešenie. Tu si môžete prezrieť video operácie pre inkontinenciu moču :

Aris® Transobturator Sling Surgical Video

Túto operáciu vykonávajú v našich centrách naši lekári.

Otázky a odpovede

Úniku moču u žien.

Ženy s únikom moču.

mužov, ženy s gynekoonkologickými chorobami, ženy s akútnymi gynekologickými zápalmi a akútnymi zápalmi močových ciest, pre tehotné ženy

Pred zákrokom nie je potrebná žiadna špeciálna príprava. Zákrok je vhodné vykonať mimo menštruačné obdobie.

Po laserovom zákroku INCONTILASE odporúčame 7 dňovú sexuálnu abstinenciu a 3-4 týždňové vylúčenie ťažkej fyzickej námahy.

Laserová liečba úniku moču INCONTILASE skúsenosti / recenzie