Laserová liečba chronických zápalov močových ciest RENOVALASE / Bratislava / Piešťany

Rieši problémy:
Charakteristika

ÚČINNÉ RIEŠENIE CHRONICKÝCH INFEKCIÍ A SUCHOSTI INTÍMNYCH ZÓN.

Naše pracovisko je referenčným pracoviskom v laserovej liečbe genitourinálneho syndrómu.

Suchosť a zníženie lokálnej imunity vagíny a močovej rúry sú častým javom spojeným so starnutím ženského organizmu a s infekciami pošvy a močových ciest. Za týchto okolností pošva a močová rúra nepracujú vo fyziologicky optimálnom stave. V dôsledku zníženia obranyschopnosti slizníc dochádza k opakovaným  infekciám pošvy a močových ciest , či už chronickým bakteriálnym alebo kvasinkovým ( mykotickým ).
Laserové ošetrenie RENOVALASE je šetrná a bezbolestná metóda omladenia sliznice pošvy a močovej rúry, cesta ako zlepšiť vlhkosť a obranyschopnosť sliznice. Laserová energia laseru Erbium:YAG 2940 nm je aplikovaná na oblasti pošvy a močovej rúry pomocou špeciálnych zrkadiel. Laser spôsobuje vniknutie tepelnej energie do slizničného tkaniva pošvy a močovej rúry, čo spôsobí remodeláciu kolagénu väzivového aparátu, zlepšenie prekrvenia pošvy a močovej rúry. Procedúra laserového vaginálneho omladenia je oveľa menej agresívna ako hormonálna liečba, má menej vedľajších účinkov a je dobre znášaná pacientkami. Doba zotavenia je krátka, behom 5 dní môže pacientka obnoviť sexuálnu aktivitu. Procedúru je vhodné po mesiaci opakovať. Laserovým ošetrením je možné rejuvenizovať vagínu a močovú rúru, zvýšiť ich pružnosť, vlhkosť, prekrvenie a obranyschopnosť proti mykózam a bakteriálnym infekciám.

Pozrite si princíp liečby :

Otázky a odpovede

Opakované zápaly pošvy a zápaly močových ciest, postmenopauálny syndróm , vaginálnu atrofiu, suchosť pošvy a pálenie v pošve.

Ženy s opakovanými zápalmi močových ciest, ženy s opakovanými zápalmi pošvy, ženy s  vagainálnou atrofiou.

Ženy s gynekoonkologickými chorobami, ženy s akútnymi gynekologickými zápalmi a akútnymi zápalmi močových ciest, pre tehotné ženy.

Pred zákrokom nie je potrebná žiadna špeciálna príprava. Zákrok je vhodné vykonať mimo menštruačné obdobie.

Po laserovom zákroku odporúčame 7 dňovú sexuálnu abstinenciu.

Laserová liečba chronických zápalov močových ciest RENOVALASE skúsenosti / recenzie