Laserové zúženie a omladenie (rejuvenizácia) vagíny INTIMALASE / Bratislava / Piešťany

Rieši problémy:
Charakteristika

RÝCHLE OMLADENIE INTÍMNYCH PARTIÍ .

Uvoľnenie vagíny a jej rozšírenie je prirodzený proces spojený so starnutím ženského organizmu, ovplyvnené predovšetkým pôrodmi. Ide o dôsledok straty pružnosti, sily a ovládateľnosti vaginálnych svalov, väzív a sliznice. Za týchto okolností pošva nepracuje vo fyziologicky optimálnom stave. Masters a Johnsonová vykonali štúdie, ktoré dokázali, že sexuálne uspokojenie priamo súvisí s množstvom trecích síl, ktoré vznikajú pri pohlavnom styku. Trenie je funkciou priemeru vaginálneho kanálu. Ak je vagína rozšírená môže to viesť k redukcii orgazmov až k ich úplnej strate a to nielen u ženy ale aj jej sexuálneho partnera. Rozšírenie vagíny a jej uvoľnenie má neblahý vplyv na sexuálne uspokojenie a vedie k zníženiu sexuálnej rozkoše. Chirurgické zúženie pošvy môže viesť k tvorbe jaziev, poškodeniu nervov a následnému zníženiu citlivosti pri sexuálnom styku. Použitie laseru pri liečbe vaginálneho uvoľnenia (relaxácie) predstavuje nový a neinvazívny ambulantný zákrok založený na fototermálnom spevňovaní a stiahnutí endopelvickej fascie a tkanív panvového dna. Laserová energia laseru Erbium:YAG 2940 nm je aplikovaná na oblasti pošvy pomocou špeciálneho zrkadla. Laser spôsobuje vniknutie tepelnej energie do slizničného tkaniva pošvy a jej okolia, čo spôsobí remodeláciu kolagénu a následné zmrštenie (stiahnutie) endopelvickej fascie a tkaniva panvového dna. Procedúra laserového vaginálneho spevňovania je oveľa menej invazívna ako tradičné chirurgické metódy liečby syndrómu vaginálnej relaxácie. Má nižšie percento komplikácií a je dobre znášaná pacientkami. Doba zotavenia je krátka, behom 7 dní môže pacientka obnoviť sexuálnu aktivitu. Procedúru možno po mesiaci opakovať, ak po prvom sedení nedôjde k dostatočne požadovanému spevneniu. Laserovým ošetrením je možné zúžiť vagínu až o 30%, zvýšiť jej pružnosť a vlhkosť. Laserové ošetrenie vedie k omladeniu sliznice pošvy. Zlepšenie lokálnej imunity sliznice pošvy pomáha liečbe vaginálnych infekcií a vaginálnej mykózy . Intimalase procedúru je možné v jednom sedení doplniť o modeláciu ( omladenie s vyhladenie vrások ) kyselinou hyalurónovou, čo vedie k okamžitému vizuálnemu efektu omladenia a osvieženia intímnych partií dámy.

Tu si môžete prezrieť priebeh procedúry :

Skúsenosti pacientiek  zo sveta si môžete pozrieť tu :

VAGINÁLNA ESTETIKA – omladenie a zlepšenie sexuálnej funkcie intímnych partií.

Otázky a odpovede

Široká pošva , vaginálny relaxačný syndróm, omladenie pošvy, problémy s orgazmom u žien, vaginálnu suchosť, suchá pošva, anorgazmia.

Ženy s pocitom širšej pošvy, ženy po pôrodoch, ženy s pocitom suchej pošvy, ženy bez orgazmu.

Ženy s gynekoonkologickými chorobami, ženy s akútnymi gynekologickými zápalmi a akútnymi zápalmi močových ciest, pre tehotné ženy.

Pred zákrokom nie je potrebná žiadna špeciálna príprava. Zákrok je vhodné vykonať mimo menštruačné obdobie.

Po laserovom zákroku odporúčame 7 dňovú sexuálnu abstinenciu a 3-4 týždňové vylúčenie ťažkej fyzickej námahy.

Laserové zúženie a omladenie vagíny INTIMALASE skúsenosti / recenzie