Augmentácia bodu G (modelovanie bodu G) / Bratislava / Piešťany

Charakteristika

Zväčšenie, alebo augmentácia G / G-shot /  bodu je ambulantný výkon, ktorý sa vykonáva v lokálnej anestézii. Do oblasti bodu G aplikujeme kyselinu hyalurónovú. Tento zákrok môže zvýšiť nielen Váš, ale aj partnerov sexuálny zážitok a spríjemniť vaše intímne okamžiky. Bod G bol pomenovanú podľa jeho objaviteľa Ernsta Gräfenberga, ktorý ho opísal ako erotogénnu zónu na prednej stene pošvy, pozdĺž močovej rúry, ktorá opuchne pri sexuálnej stimulácii. Lokalizovaný je 1-5 cm od vyústenia pošvy, jeho senzitivita a takisto veľkosť je u každej ženy iná. U niektorých žien stimulácia G-bodu vyvolá výtok sekrétu cez žliazky pošvy a takisto aj močovej rúry, čiže ženskú ejakuláciu. Procedúru vykonávame v lokálnej anestézii. Cieľom je zväčšiť alebo vymodelovať bod G za účelom intenzifikácie sexuálnej stimulácie a orgazmu.

Otázky a odpovede

Zlepšuje sexuálny život, problém s orgazmom, široká pošva, vaginálna suchosť, anorgazmia

Sexuálne aktívne ženy.

Ženy po predchádzajúcich chirurgických zákrokoch na vonkajšom genitále, s nádormi genitálu, po rádioterapii, s genitálnym herpesom, zípalmi urogenitálnej oblasti a alergiou na kyselinu hyalurónovú

Pred zákrokom je vhodné oholiť ochlpenie intímnych partií. Pred výkonom nanesieme na miesta aplikácie znecitlivujúci gél, alebo použijeme lokálne injekčné analgetikum.

Po procedúre sa môže vyskytnúť prechodne mierny opuch miesta vpichu a drobné krvácanie v mieste vpichov. Obvykle do 3 dní dôjde k vymiznutiu stôp po aplikácii.

Augmentácia bodu G / G-shot / skúsenosti / recenzie