Zväčšenie (augmentácia) penisu / Bratislava / Piešťany

Rieši problémy:
Charakteristika

Naše pracovisko využíva bezpečný britský protokol injektáže kyseliny hyalurónovej, ktorá umožňuje pacientom bezpečne a veľmi efektívne zväčšiť obvod (hrúbku) penisu prakticky ihneď. Vďaka unikátnej technológii môžeme zväčšiť nielen hrúbku ale aj viditeľnú dĺžku penisu, vďaka pôsobeniu hmotnosti injikovanej látky, vedúcej k efektívnemu predĺženiu penisu a k zábrane jeho retrakcie do podkožia.

Kyselina hyalurónová je bezpečný produkt, ktorý sa používa viac ako 20 rokov, prevažne na augmentáciu častí tváre a prsníkov. Kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, ktorá vypĺňa priestor medzi bunkami kože, spoluurčuje hebkosť, hladkosť a hustotu kože. Zákrok trvá menej ako 30 minút a je vykonávaný certifikovaným lekárom – urológom nášho centra, ktorý má vďaka mnohoročnej praxi operatéra skúsenosti a znalosti anatómie penisu. Bezpečnosť a vysoká efektivita umožňuje zväčšiť penis aj mužom, ktorí mali obavy z chirurgických metód zväčšovania penisu, ktoré sú zaťažené vysokým percentom komplikácií a nízkou efektivitou. Vďaka tomu, že kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, sú vedľajšie neželané účinky tejto metódy veľmi zriedkavé a výsledok je plne reverzibilný. To znamená, že ak by došlo k zväčšeniu penisu do neželateľných tvarov alebo rozmerov, po čase sa veľkosť a tvar penisu ustália na pôvodných východiskových parametroch. Výhodou tejto procedúry je aj skutočnosť, že ide o reálne účinnú metódu, na rozdiel od neúčinných tabletiek na „zväčšenie penisu“ alebo rôznych naťahovacích pomôcok , ktoré sú nielen neúčinné ale často aj zdraviu škodlivé a zbytočne konzumujúce čas klienta.

Ako prebieha procedúra ?

1. krok: Detailná konzultácia s certifikovaným lekárom centra s prediskutovaním všetkých aspektov augmentácie penisu.

2. krok: Po aplikácii lokálneho anestetika aplikácia látky a modelácia penisu.

3. krok: Sexuálna abstinencia po dobu 1 týždňa.

Výsledkom zväčšenia penisu kyselinou hyalurónovou je zvýšenie sebavedomia u mužov s malým penisom, alebo aj u mužov s normálnym penisom, ktorí si želajú väčší penis, zlepšenie kvality života, partnerského vzťahu a sexuálneho života. Vítaným a žiadaným efektom je odstránenie pocitu neistoty a menejcennosti, ktorý pociťujú mnohí muži v súvislosti s veľkosťou svojho penisu.

Otázky a odpovede

Malý penis, krátky penis, tenký penis

Mužov s malým penisom, alebo aj u mužov s normálnym penisom, ktorí si želajú väčší penis, zlepšenie kvality života, partnerského vzťahu a sexuálneho života. Vítaným a žiadaným efektom je odstránenie pocitu neistoty a menejcennosti, ktorý pociťujú mnohí muži v súvislosti s veľkosťou svojho penisu.

Jedincov mladších ako 18 rokov, mužov trpiacich duševnou chorobou, mužov s dokázanou alergiou na kyselinu hyalurónovú. Nie je vhodná pri zápalových a nádorových chorobách penisu, pri vrodených vadách penisu a dolných močových ciest.

7 dní pred procedúrou je po porade s lekárom potrebné vysadiť alebo upraviť užívanie liekov, ktoré majú vplyv na zrážanlivosť krvi. Ak nejaké lieky užívate, informujte o nich 7 dní pred zákrokom lekára.

Deň pred zákrokom je vhodné si oholiť ochlpenie na miešku, penise a v okolí genitálu. Pred zákrokom aplikujeme na telo penisu znecitlivujúcu emulziu k dosiahnutiu lokálneho znecitlivenia počas procedúry.

Po procedúre je vhodná 7 dňová sexuálna abstinencia. Iné obmedzenia nie sú potrebné.

Zväčšenie penisu skúsenosti / recenzie