Zväčšenie (augmentácia) penisu / Bratislava / Piešťany

Operáciu vykonáva
MUDr. Milan Gajdoš, MPH
Ktorý vykonal viac ako 5000 zákrokov
Rieši problémy:
 • väčší a hrubší penis
 • zvýšenie sebavedomia
 • kvalitnejší sexuálny život
 • zlepšenie estetiky penisu
 • minimalizácia komplexov

Pozrite si video ako prebieha zväčšenie penisu

Čo je augmentácia penisu? Aké su výhody zväčšenia penisu?

Augmentácia penisu je estetický zákrok zameraný na zvýšenie sebavedomia a skvalitnenie sexuálneho života vďaka zväčšeniu obvodu aj dĺžky penisu. Naše pracovisko využíva bezpečný britský protokol injektáže kyseliny hyalurónovej, ktorá umožňuje pacientom bezpečne a veľmi efektívne zväčšiť obvod (hrúbku) penisu prakticky ihneď.

Charakteristika

Naše pracovisko využíva bezpečný britský protokol injektáže kyseliny hyalurónovej, ktorá umožňuje pacientom bezpečne a veľmi efektívne zväčšiť obvod (hrúbku) penisu prakticky ihneď. Vďaka unikátnej technológii môžeme zväčšiť nielen hrúbku ale aj viditeľnú dĺžku penisu, vďaka pôsobeniu hmotnosti injikovanej látky, vedúcej k efektívnemu predĺženiu penisu a k zábrane jeho retrakcie do podkožia.

Kyselina hyalurónová je bezpečný produkt, ktorý sa používa viac ako 20 rokov, prevažne na augmentáciu častí tváre a prsníkov. Kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, ktorá vypĺňa priestor medzi bunkami kože, spoluurčuje hebkosť, hladkosť a hustotu kože. Zákrok trvá menej ako 30 minút a je vykonávaný certifikovaným lekárom – urológom nášho centra, ktorý má vďaka mnohoročnej praxi operatéra skúsenosti a znalosti anatómie penisu. Bezpečnosť a vysoká efektivita umožňuje zväčšiť penis aj mužom, ktorí mali obavy z chirurgických metód zväčšovania penisu, ktoré sú zaťažené vysokým percentom komplikácií a nízkou efektivitou. Vďaka tomu, že kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, sú vedľajšie neželané účinky tejto metódy veľmi zriedkavé a výsledok je plne reverzibilný. To znamená, že ak by došlo k zväčšeniu penisu do neželateľných tvarov alebo rozmerov, po čase sa veľkosť a tvar penisu ustália na pôvodných východiskových parametroch. Výhodou tejto procedúry je aj skutočnosť, že ide o reálne účinnú metódu, na rozdiel od neúčinných tabletiek na „zväčšenie penisu“ alebo rôznych naťahovacích pomôcok , ktoré sú nielen neúčinné ale často aj zdraviu škodlivé a zbytočne konzumujúce čas klienta.

Ako prebieha procedúra ?

1. Detailná konzultácia s certifikovaným lekárom centra s prediskutovaním všetkých aspektov augmentácie penisu.
2. Po aplikácii lokálneho anestetika aplikácia látky a modelácia penisu.
3. Sexuálna abstinencia po dobu 1 týždňa.

Výsledkom zväčšenia penisu kyselinou hyalurónovou je zvýšenie sebavedomia u mužov s malým penisom, alebo aj u mužov s normálnym penisom, ktorí si želajú väčší penis, zlepšenie kvality života, partnerského vzťahu a sexuálneho života. Vítaným a žiadaným efektom je odstránenie pocitu neistoty a menejcennosti, ktorý pociťujú mnohí muži v súvislosti s veľkosťou svojho penisu.

Čo Vám vieme ponúknuť?

 • bezbolestné vykonanie
 • najmodernešie lokálne anestetiká
 • výlučne samovstrebávaci šicí materiál
 • klinika v Bratislave a v Pieštanoch
 • skúsený lekári s 25+ ročnou praxou

Objednajte sa na procedúru

Operáciu vykonáva
MUDr. Milan Gajdoš, MPH
Ktorý vykonal viac ako 5000 zákrokov

Cena procedúry

Bežné zväčšenie
10 ml látky
2900€
XL zväčšenie
20 ml látky
4900€
XXL zväčšenie
30 ml látky
6900€
Konzultácia pred augmentáciou penisu
Zahŕňa analýzu prianí pacienta, zhodnotenie možností a vysvetlenie všetkých detailov zákroku a priebehu po zákroku. Sumu odrátame zo zákroku, ak ho vykonáme v našom zariadení.
200€

  Po vypísaní formuláru Vás bude kontaktovať naša recepcia.

  *Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA. Ochrana súkromia a zmluvné podmienky

  Pracovisko Bratislava

  +421 915 422 220 [email protected]

  Pracovisko Piešťany

  +421 915 422 220 [email protected]

  Otázky a odpovede

  Malý penis, krátky penis, tenký penis

  Mužov s malým penisom, alebo aj u mužov s normálnym penisom, ktorí si želajú väčší penis, zlepšenie kvality života, partnerského vzťahu a sexuálneho života. Vítaným a žiadaným efektom je odstránenie pocitu neistoty a menejcennosti, ktorý pociťujú mnohí muži v súvislosti s veľkosťou svojho penisu.

  Jedincov mladších ako 18 rokov, mužov trpiacich duševnou chorobou, mužov s dokázanou alergiou na kyselinu hyalurónovú. Nie je vhodná pri zápalových a nádorových chorobách penisu, pri vrodených vadách penisu a dolných močových ciest.

  7 dní pred procedúrou je po porade s lekárom potrebné vysadiť alebo upraviť užívanie liekov, ktoré majú vplyv na zrážanlivosť krvi. Ak nejaké lieky užívate, informujte o nich 7 dní pred zákrokom lekára.

  Deň pred zákrokom je vhodné si oholiť ochlpenie na miešku, penise a v okolí genitálu. Pred zákrokom aplikujeme na telo penisu znecitlivujúcu emulziu k dosiahnutiu lokálneho znecitlivenia počas procedúry.

  Po procedúre je vhodná 7 dňová sexuálna abstinencia. Iné obmedzenia nie sú potrebné.

  Zväčšenie penisu skúsenosti / recenzie