Zväčšenie a omladenie veľkých pyskov kyselinou hyalurónovou - augmentačná labioplastika Bratislava a Piešťany

Rieši problémy:
Charakteristika

Pokožka celého tela vekom starne, stráca elasticitu a ochabuje. Vrásky sa objavujú aj na najintímnejších miestach nášho tela, teda v oblasti ženského ohanbia. Aj tejto časti tela však môžeme dopriať potrebnú starostlivosť.

Procedúra založená na dodávaní kyseliny hyalurónovej zabezpečí vyhladenie vrások, zväčšenie objemu, elasticitu a hydratáciu veľkých pyskov ohanbia. Omladenie genitálnej oblasti ženského tela, teda plastika pyskov ohambia, pozitívne vplýva na sexuálny život, zvyšuje sebavedomie a zlepšuje psychické prežívanie. Touto jednoduchšou a nebolestivou metódou možno nezriedka nahradiť chirurgickú resekčnú labioplastiku / klasická labioplastika , pri ktorej chirurg skalpelom odstraňuje časť malých pyskov ohambia / . Pekne vyplnené a vyformované veľké pysky ohambia vedia obvykle prekryť  a opticky zmenšiť výraznejšie malé pysky ohambia, až do tej miery, že klasická chirurgická labioplastika nie je potrebná.

Pre koho je zväčšenie a omladenie veľkých pyskov kyselinou hyalurónovou vhodné?

Plastika pošvy je určená pre dámy, ktoré po pôrode nie sú spokojné s výzorom svojich genitálií. Rovnako ho ocenia aj dámy, ktorým prekážajú vrásky na ohanbí, majú pocit ochabnutosti pyskov ohanbia alebo si prajú celkové omladenie intímnych partií. Táto procedúra je teda určená pre ženy, ktoré chcú zlepšiť svoj sexuálny život, cítiť sa sebavedomo a odstrániť pocit suchosti v intímnych oblastiach. Zároveň sa hodí veľmi štíhlym ženám, alebo ženám, ktoré výrazne schudli a došlo u nich k strate tuku v oblasti ohanbia.

Naopak, operácii pyskov ohanbia by sa mali vyhnúť ženy so zápalmi, nádormi alebo inými ochoreniami genitálu, taktiež ženy s genitálnym herpesom, po rádioterapii alebo s alergiou na kyselinu hyalurónovú.

Čo je zahrnuté v cene augmentačnej labioplastiky a od čoho sa cena labioplastiky odvíja?

Plastika pyskov ohanbia, teda labioplastika, je šitá na mieru každej klientke. Základný balíček v cene 600 eur zahŕňa predoperačnú konzultáciu, samotné podanie kyseliny hyalurónovej a pooperačnú kontrolu. U niektorých dám je potrebné dodať intímnym partiám viac kyseliny hyalurónovej a zákrok opakovať. 

Priebeh zväčšenia a omladenia veľkých pyskov kyselinou hyalurónovou

Po oholení intímnych partií je na pysky ohanbia nanesený znecitlivujúci gél alebo injekčne zavedené lokálne analgetikum, teda látka pôsobiaca proti bolesti. Následne je injekčne zavedená kyselina hyaluronóvá.

Starostlivosť po augmentačnej labioplastike

V mieste vpichov môže dôjsť k drobnému krvácaniu približne do troch hodín po zákroku. Po krátkom čase vyprchá znecitlivenie intímnej oblasti a zmizne aj prípadný opuch. Ošetrovanie spočíva vo zvýšenej hygiene a prípadnej kontrole u lekára.

Otázky a odpovede

Vrásky na intímnych partiách ženy, ochabnutý výzor intímnych partií ženy, pocity suchosti v intímnych partiách.

Dámy s požiadavkou mladistvého výzoru intímnych partií, dámy po pôrode s potrebou omladenia intímnych partií, dámy s vráskami na intímnych partiách, dámy s pocitom ochabnutosti intímnych zón,dámy s pocitmi suchosti intímnych partií.

Ženy po predchádzajúcich chirurgických zákrokoch na vonkajšom genitále, s nádormi genitálu, po rádioterapii, s genitálnym herpesom, zípalmi urogenitálnej oblasti a alergiou na kyselinu hyalurónovú.

Pred zákrokom je vhodné oholiť ochlpenie intímnych partií. Pred výkonom nanesieme na miesta aplikácie znecitlivujúci gél, alebo použijeme lokálne injekčné analgetikum.

Po procedúre sa môže ojedinele vyskytnúť prechodne mierny opuch pyskov ohambia. Drobné krvácanie v mieste vpichov vymizne do 3 hodín.

Augmentačná labioplastika skúsenosti / recenzie