Augmentačná labioplastika (omladenie pyskov ohambia) kyselinou hyalurónovou / Bratislava / Piešťany

Rieši problémy:
Charakteristika

OKAMŽITÉ ODSTRÁNENIE VRÁSOK INTÍMNYCH PARTIÍ.

Koža vonkajšieho ženského genitálu vekom stráca elasticitu a objem, dôsledkom može byť ochabnutý výzor a vrásky na veľkých pyskoch ohambia. Pokiaľ veľké pysky ohambia obvykle ochabnú a zmenšia sa, malé pysky ohambia sa zväčšia. Častou požiadavkou dám je omladenie veľkých pyskov ohambia, odstránenie vrások na nich a zväčšenie objemu. Omladenie veľkých pyskov ohambia aplikáciou kyseliny hyalurónovej zabezpečí vyhladenie vrások, zväčšenie objemu a zlepší elasticitu a hydratáciu , čím sa docieli mladistvý vzhľad vonkajšieho genitálu. Pre zákrokom vykonáme konzultáciu za účelom zabezpečenia spokojnosti klientky k dosiahnutiu požadovaného výsledku. Výsledkom tejto minimálne invazívnej nebolestivej procedúry je omladenie vzhľadu vonkajšieho genitálu ženy, s pozitívnym vplyvom na psychiku a sexuálny život ženy. Procedúru možno kombinovať s laserovou vaginálnou rejuvenizáciou v jednom sedení, čím sa dosiahne efekt aj na vnútorné partie dámy.

Otázky a odpovede

Vrásky na intímnych partiách ženy, ochabnutý výzor intímnych partií ženy, pocity suchosti v intímnych partiách.

Dámy s požiadavkou mladistvého výzoru intímnych partií, dámy po pôrode s potrebou omladenia intímnych partií, dámy s vráskami na intímnych partiách, dámy s pocitom ochabnutosti intímnych zón,dámy s pocitmi suchosti intímnych partií.

Ženy po predchádzajúcich chirurgických zákrokoch na vonkajšom genitále, s nádormi genitálu, po rádioterapii, s genitálnym herpesom, zípalmi urogenitálnej oblasti a alergiou na kyselinu hyalurónovú.

Pred zákrokom je vhodné oholiť ochlpenie intímnych partií. Pred výkonom nanesieme na miesta aplikácie znecitlivujúci gél, alebo použijeme lokálne injekčné analgetikum.

Po procedúre sa môže ojedinele vyskytnúť prechodne mierny opuch pyskov ohambia. Drobné krvácanie v mieste vpichov vymizne do 3 hodín.

Augmentačná labioplastika skúsenosti / recenzie