Charakteristika
Po vykonaní všetkých potrebných vyšetrení si klient vyberie termín, kedy bude môcť zákrok absolvovať alebo po dohode s lekárom absolvovať zákrok ihneď. Cena obriezky je 700 € . V cene procedúry je zahrnuté predoperačné vyšetrenie spolu s konzultáciou a následné pooperačné kontroly a vyšetrenia. Každému klientovi našej kliniky je poskytnutá predoperačná konzultácia a vyšetrenie naším lekárom. Počas konzultácie bude klient detailne oboznámený s:
  • prípravou na zákrok
  • celým priebehom zákroku
  • prípadnými rizikami.
Každý klient našej kliniky Lauros má počas pobytu zabezpečenú 100% starostlivosť. Chceme našim klientom dopriať nadštandardný komfort a preto klinika disponuje najnovším vybavením a profesionálnym personálom.    

Otázky a odpovede

Fimóza, zúžená predkožka, zápal predkožky, zrasty predkožky, zúžená predkožka u diabetikov, estetické dôvody k obriezke, náboženské dôvody k obriezke, zápach penisu, malý penis, predčasná ejakulácia, genitálne bradavice.

Obriezka je vhodná pre mužov z hygienických, estetických , zdravotných alebo náboženských dôvodov. Je vhodná pre mužov so zúženou predkožkou / fimózou /, so zápalmi predkožky, s lichenom predkožky a žaluďa,  s genitálnymi bradavicami, s inak neriešiteľným zápachom penisu, s predčasnou ejakuláciou, u mužov diabetikov s diabetickými komplikáciami.

Pre mužov s poruchou zrážania krvi.

7 dní pred procedúrou je po porade s lekárom potrebné vysadiť alebo upraviť užívanie liekov, ktoré majú vplyv na zrážanlivosť krvi. Ak nejaké lieky užívate, informujte o nich 7 dní pred zákrokom lekára.

Deň pred zákrokom je vhodné si oholiť ochlpenie v okolí genitálu.

Po zákroku je obvykle potrebná práceneschopnosť v trvaní 2-7 dní, podľa charakteru Vašej práce. Po zákroku je vhodné telesné šetrenie, hygiena kože genitálu a použitie antiseptickej masti na operačnú ranu pri preväzoch po dobu 10 dní. Kožné stehy sa rozpustia obvykle do 10-20 dní po zákroku. Je vhodná sexuálna abstinencia po dobu 14 dní.

Obriezka skúsenosti / recenzie