Obriezka (cirkumcízia) / Bratislava / Piešťany

Operáciu vykonáva
MUDr. Milan Gajdoš, MPH
Ktorý vykonal viac ako 5000 zákrokov
Rieši problémy:
  • krajší a na pohľad vačši penis
  • dlhšia výdrž pri sexe
  • žiadny zápach penisu
  • vyšši hygienický štandard
  • nižšia pravdepodobnosť rakoviny penisu

Čo je obriezka? Aké su výhody obriezky?

Obriezka je najčastejšie vykonávaná operácia vo svete. Na našom pracovisku ju vykonávame bezbolestne. Používame najmodernejšie lokálne anestetiká a výlučne samovstrebávací šicí materiál. Najmodernejší šicí materiál poskytuje komfort bez potreby následného vyberania stehov. Operáciu vykonáva MUDr. Milan Gajdoš, MPH, ktorý vykonal viac ako 5000 týchto zákrokov.

Čo je obriezka?

Prečo sa robí obriezka?

Obriezka sa vykonáva z rôznych dôvodov. Najčastejšie je to pre fimózu (zúžená predkožka). Ďalšími dôvodmi na obriezku sú aj opakované zápaly predkožky, genitálne bradavice, nádory, alebo lichen alebo balanitída (kvasinková infekcia).

Obriezku vykonávame aj z náboženských alebo estetických dôvodov.

Aké sú výhody obriezky?

Muž po obriezke poskytuje partnerke vyšší hygienický štandard, nakoľko nemá na penise kožné záhyby.V kožných záhyboch predkožky sa udržiavajú baktérie, vírusy (napríklad HPV vírus) alebo plesne. Penis po obriezke sa javí ako väčší v porovnaní so stavom pred obriezkou. Ak muž trpí predčasnou ejakuláciou, po obriezke sa tento problém zmierni. Výskum priniesol dôkazy o nižšom výskyte rakoviny krčku maternice u žien obrezaných mužov.

Kto mi obriezku vykoná ?

Operáciu vykonáva MUDr. Milan Gajdoš, MPH, ktorý vykonal viac ako 5000 obriezok.

Ako vykonávame obriezku ?

Na obriezku používame najmodernejšie lokálne anestetiká a samovstrebávací šicí materiál, ktoré zabezpečia pacientovi úplný komfort a bezbolestný priebeh výkonu bez potreby následného vyberania stehov.

Cena obriezky

Cena obriezky v miestnom znecitlivení vrátane konzultácie je 500 Euro. Ak ste zdravý, neužívate žiadne lieky ovplyvňujúce zrážanlivosť krvi a vopred si s nami dohodnete obriezku, zákrok vykonáme ihneď po vyšetrení našim lekárom, alebo v inom termíne. Obriezku u dospelých mužov obvykle vykonávame v lokálnej anestézii (v miestnom znecitlivení). Obriezku u malých chlapcov a obriezku u mužov u ktorých je to vzhľadom na ďalšie ochorenia alebo psychický stav nevyhnutné vykonávame obriezku v umelom spánku . V prípade, že požadujete obriezku v celkovej anestézii, prosím kontaktujte našu recepciu. Dohodneme termín konzultácie, ktorá v tomto prípade musí predchádzať obriezke v umelom spánku.

Aký typ obriezky vykonáme ? 

Vykonávame čiastočnú obriezku alebo úplnú obriezku. Závisí to na dohode lekára a pacienta. Treba zobrať do úvahy aj kvalitu, ochorenia a tvar predkožky. To sú určujúce parametre vedúce k rozhodnutiu , aký typ obriezky je vhodný pre konkrétneho pacienta.

 

Čo vám vieme ponúknuť?

  • bezbolestné vykonanie
  • najmodernešie lokálne anestetiká
  • výlučne samovstrebávaci šicí materiál
  • klinika v Bratislave a v Pieštanoch
  • skúsený lekári s 25+ ročnou praxou

Objednajte sa na procedúru

Operáciu vykonáva
MUDr. Milan Gajdoš, MPH
Ktorý vykonal viac ako 5000 zákrokov

Cena 500€

Po vypísaní formuláru Vás bude kontaktovať naša recepcia.

Pozrite si galériu k procedúre

V galérii nájdete fotky pred a po procedúre, illustračné a iné obrázky.

Otázky a odpovede

Fimóza, zúžená predkožka, zápal predkožky, zrasty predkožky, zúžená predkožka u diabetikov, estetické dôvody k obriezke, náboženské dôvody k obriezke, zápach penisu, malý penis, predčasná ejakulácia, genitálne bradavice.

Obriezka je vhodná pre mužov z hygienických, estetických , zdravotných alebo náboženských dôvodov. Je vhodná pre mužov so zúženou predkožkou / fimózou /, so zápalmi predkožky, s lichenom predkožky a žaluďa,  s genitálnymi bradavicami, s inak neriešiteľným zápachom penisu, s predčasnou ejakuláciou, u mužov diabetikov s diabetickými komplikáciami.

Pre mužov s poruchou zrážania krvi.

7 dní pred procedúrou je po porade s lekárom potrebné vysadiť alebo upraviť užívanie liekov, ktoré majú vplyv na zrážanlivosť krvi. Ak nejaké lieky užívate, informujte o nich 7 dní pred zákrokom lekára.

Deň pred zákrokom je vhodné si oholiť ochlpenie v okolí genitálu.

Po zákroku je obvykle potrebná práceneschopnosť v trvaní 2-7 dní, podľa charakteru Vašej práce. Po zákroku je vhodné telesné šetrenie, hygiena kože genitálu a použitie antiseptickej masti na operačnú ranu pri preväzoch po dobu 10 dní. Kožné stehy sa rozpustia obvykle do 10-20 dní po zákroku. Je vhodná sexuálna abstinencia po dobu 14 dní.

Mohlo by vás zaujímať