Laserová liečba výrastkov a bradavíc penisu / Bratislava / Piešťany

Rieši problémy:
Charakteristika

Pearly penile papules, alebo perlovité výrastky na penise sa najčastejšie vyskytujú na žaludi penisu v oblasti prechodu žaluďa na kožu predkožky. Ide o benígnu esteticky rušivú léziu, ktorá môže viesť k znepokojeniu pacienta z výskytu pohlavnej choroby. Suverénnou metódou liečby je odstránenie týchto výrastkov erbiovým laserom, ktorý používame na našom pracovisku. Ošetrenie je nebolestivé, trvá podľa rozsahu do 30 minút . Obvykle sú potrebné 2 sedenia. Pred zákrokom nanesieme na penis znecitlivúci gél. Naše pracovisko nielen odstraňuje tieto výrastky, ale aj genitálne bradavice a v prípade potreby poskytne aj komplexnú diagnostiku iných pohlavných ochorení, ak je to potrebné.

 

Otázky a odpovede

Výrastky na penise, Pearly penile papules, hyperplastické žliazky žaluďa penisu, výrastky na žaludi, vyrážky na penise, bradavice, genitálne bradavice, vyrážky ne predkožke, bradavice na predkožke, pohlavné choroby.

Mužov s výrastkami na penise, mužov s genitálnymi bradavicami, mužov s výrastkami na žaludi.

Mužov s poruchami zrážania krvi.

Pred laserovým ošetrením je vhodné oholiť si deň - dva pred výkonom ochlpenie genitálu a jeho okolia. Pred výkonom nanesieme na miesta aplikácie laseru znecitlivujúci gél.

Po laserovom ošetrení možno očakávať iba mierne pálenie v mieste aplikácie laseru. Obvykle nie je potrebné používať analgetiká. Na miesto aplikácie lasera je potrebné nanášať obvykle do 10 dní antiseptický krém alebo masť a dodržiavať bežné hygienické štandardy.

Laserová liečba výrastkov a bradavíc penisu skúsenosti / recenzie