Zväčšenie penisu cena

Rieši problémy:
Charakteristika
Po vykonaní všetkých potrebných vyšetrení si klient vyberie termín, kedy bude môcť zákrok absolvovať alebo po dohode s lekárom absolvovať zákrok ihneď. Cena zväčšenia penisu sa pohybuje od 2800 € do 6600 € v závislosti od dávky (cenník zväčšenia penisu nájdete vpravo). V cene procedúry je zahrnuté predoperačné vyšetrenie spolu s konzultáciou a následné pooperačné kontroly a vyšetrenia. Každému klientovi našej kliniky je poskytnutá predoperačná konzultácia a vyšetrenie naším lekárom . Počas konzultácie bude klient detailne oboznámený s:
  • prípravou na zákrok
  • celým priebehom zákroku
  • prípadnými rizikami
Každý klient našej kliniky Lauros má počas pobytu zabezpečenú 100% starostlivosť. Chceme našim klientom dopriať nadštandardný komfort a preto klinika disponuje najnovším vybavením a profesionálnym personálom. Po vykonaní všetkých potrebných vyšetrení si klient vyberie termín, kedy bude môcť zákrok absolvovať alebo po dohode s lekárom absolvovať zákrok ihneď.

Otázky a odpovede

Malý penis, krátky penis, tenký penis

Mužov s malým penisom, alebo aj u mužov s normálnym penisom, ktorí si želajú väčší penis, zlepšenie kvality života, partnerského vzťahu a sexuálneho života. Vítaným a žiadaným efektom je odstránenie pocitu neistoty a menejcennosti, ktorý pociťujú mnohí muži v súvislosti s veľkosťou svojho penisu.

Jedincov mladších ako 18 rokov, mužov trpiacich duševnou chorobou, mužov s dokázanou alergiou na kyselinu hyalurónovú. Nie je vhodná pri zápalových a nádorových chorobách penisu, pri vrodených vadách penisu a dolných močových ciest.

7 dní pred procedúrou je po porade s lekárom potrebné vysadiť alebo upraviť užívanie liekov, ktoré majú vplyv na zrážanlivosť krvi. Ak nejaké lieky užívate, informujte o nich 7 dní pred zákrokom lekára.

Deň pred zákrokom je vhodné si oholiť ochlpenie na miešku, penise a v okolí genitálu. Pred zákrokom aplikujeme na telo penisu znecitlivujúcu emulziu k dosiahnutiu lokálneho znecitlivenia počas procedúry.

Po procedúre je vhodná 7 dňová sexuálna abstinencia. Iné obmedzenia nie sú potrebné.

Zväčšenie penisu skúsenosti / recenzie