Kompletné neinvazívne omladenie ženských intímnych partií (kombinácia vaginálnej laserovej rejuvenizácie a augmentácie pyskov ohambia kyselinou hyalurónovou) / Bratislava / Piešťany

Rieši problémy:
Charakteristika

KOMPLETNÉ OMLADENIE INTÍMNYCH PARTIÍ ( ÚPRAVA INTÍMNYCH PARTIÍ )

Kombinácia laserovej vaginálnej rejuvenizácie a omladenia veľkých pyskov ohambia kyselinou hyalurónovou je ideálna neinvazívna voľba pre všetky dámy, ktoré si chcú účinne , šetrne a rýchlo omladiť svoju intímnu zónu. Zákrok prinesie zúženie a spevnenie vagíny s následným lepším zvhlčovaním a omladenie výzoru vonkajšej časti genitálu vyhladením vrások, zlepšením elasticity a objemu vonkajších pyskov ohambia. Oba zákroky možno vykonať v jednom sedení za 40 minút. Laserová rejuvenizácia je jemný a šetrný zákrok, pri ktorom počas zákroku môže dáma pociťovať mierne teplo v pošve. Po laserovej rejuvenizácii nasleduje injekčná aplikácia kyseliny hyalurónovej do kože vonkajších pyskov ohambia vopred pripravenej anestetickým gélom, ktorý znecitliví miesto podania injekcií, ktoré vyhladia vrásky a vyplnia objem vonkajších pyskov ohambia.  Vďaka výplni dôjde k obnoveniu mladistvého výzoru viditeľných častí intímnych partií, vymiznutiu vrások a decentnému skrytiu vchodu do pošvy.

VAGINÁLNA ESTETIKA – omladenie a zlepšenie sexuálnej funkcie intímnych partií.

Otázky a odpovede

Vrásky na intímnych partiách ženy, ochabnutý výzor intímnych partií ženy, pocity suchosti v intímnych partiách, široká pošva, ochabnutá pošva

Dámy s požiadavkou mladistvého výzoru intímnych partií, dámy po pôrode s potrebou omladenia intímnych partií, dámy s vráskami na intímnych partiách, dámy s pocitom ochabnutosti intímnych zón,dámy s pocitmi suchosti intímnych partií, dámy s pocitom širšej a nepružnej vagíny.

Ženy po predchádzajúcich chirurgických zákrokoch na vonkajšom genitále, s nádormi genitálu, po rádioterapii, s genitálnym herpesom, zápalmi urogenitálnej oblasti a alergiou na kyselinu hyalurónovú.

Pred zákrokom je vhodné oholiť ochlpenie intímnych partií. Pred výkonom nanesieme na miesta aplikácie znecitlivujúci gél, alebo použijeme lokálne injekčné analgetikum.

Po procedúre sa môže vyskytnúť prechodne mierny opuch miesta vpichu a drobné krvácanie v mieste vpichov. Obvykle do 3 dní dôjde k vymiznutiu stôp po aplikácii. Vhodná je sexuálna abstinencia po dobu 7 dní.

Kompletné neinvazívne omladenie ženských intímnych partií skúsenosti / recenzie