Redukčná labioplastika (zmenšenie malých pyskov ohambia) / Bratislava / Piešťany

Rieši problémy:

Charakteristika

V lokálnej anestézii vykonaný ambulantný zákrok zameraný na redukciu (zmenšenie) vnútorných pyskov ohambia (labií). Pred zákrokom si dohodneme presne podľa veľkosti a tvaru lábií typ zákroku a jeho rozsah. Zákrok možno doplniť o augmentáciu = zväčšenie vonkajších (veľkých) pyskov ohambia výplňou kyselinou hyalurónovou a alebo o laserovú rejuvenizáciu (omladenie , zmenšenie a spevnenie) vagíny.

Otázky a odpovede

Veľké pysky ohambia,veľké labiá, veľké labia minora.

Ženy s veľkými pyskami ohambia, ktoré môžu pôsobiť nielen esteticky rušivo,ale môžu spôsobovať aj nepríjemné pocity a bolesti pri športovej aktivite / napríklad bicyklovaní / alebo pri intímnom styku.

Pre ženy s poruchou zrážania krvi.

7 dní pred procedúrou je po porade s lekárom potrebné vysadiť alebo upraviť užívanie liekov, ktoré majú vplyv na zrážanlivosť krvi. Ak nejaké lieky užívate, informujte o nich 7 dní pred zákrokom lekára.

Deň pred zákrokom je vhodné si oholiť ochlpenie v okolí genitálu.

Po zákroku je obvykle potrebná práceneschopnosť v trvaní 2-7 dní, podľa charakteru Vašej práce. Po zákroku je vhodné telesné šetrenie, hygiena kože genitálu a použitie antiseptickej masti na operačnú ranu pri preväzoch po dobu 10 dní. Kožné stehy sa rozpustia obvykle do 10-20 dní po zákroku. Je vhodná sexuálna abstinencia po dobu 14 dní.

Redukčná labioplastika skúsenosti / recenzie

Zobraziť profil MUDr. Milan Gajdoš MPH