Injekčná liečba erektilnej dysfunkcie

Rieši problémy:
Charakteristika

Problém erektilnej disfunkcie sa u mužov prejavuje čoraz častejšie. Injekčná liečba porúch erekcie je liečbou druhej línie. Znamená to, že ju podávame tým mužom, u ktorých zlyhala liečba erekcie rázovou vlnou alebo liekmi.

Príčinou zlyhania liečby prvej línie je poškodenie ciev penisu cukrovkou alebo aterosklerózou, nervové a závažnejšie duševné choroby a ich liečba. Aj  stavy po operáciách prostaty alebo čreva môžu byť príčinou. Injekčná liečba nie je zložitá, po zaškolení na našom pracovisku ju zvládne takmer každý muž s primeranou motiváciou k pohlavnému styku.

Výhodou injekčnej liečby je skutočnosť, že k erekcii po injekcii príde aj bez sexuálneho vzrušenia. Naše pracovisko má vyše 25-ročné skúsenosti s injekčnou liečbou erektilnej dysfunkcie a to bez jediného závažného nežiadúceho účinku.

Ak vás zaujíma viac informácii o erektilnej disfunkcii (impotencii) môžete so prečítať naš článok

Viac informácii o erektilnej disfunkcii (impotencii) nájdete v našom článku v ktorom sa venujeme nielen príčinám vzniku inpotencie, príznakom a diagnostike, ale aj možnostiam liečby a radám ako impotencii predchádzať.

Otázky a odpovede

Ťažké poruchy stoporenia penisu, kde zlyhala liečba liekmi a rázovou vlnou.

Mužov s ťažšou erektilnou dysfunkciou.

Mužov na antikoagulačnej liečbe a s obmedzenou hybnosťou rúk.

Pred zaškolením je vhodná dôkladná hygiena penisu a oholenie ochlpenia. Na našom pracovisku detailne vyškolíme každého muža o príprave injekcie, dávkovaní aktívnych látok, podaní injekcie, spôsobe skladovania injekcií a zvládaní možných nežiadúcich účinkov.

Po zaškolení na našom pracovisku je pacient si schopný sám podať správne injekciu do penisu tak. aby mohol spokojne vykonať pohlavný styk. K stoporeniu penisu príde aj bez sexuálnej emócie asi 10 minút po podaní injekcie. Erekcia pretrváva asi 60-90 minút. Sexuálnym vzrušením je obvykle ešte zvýraznená.

Injekčná liečba erektilnej dysfunkcie skúsenosti / recenzie