Liečba erekcie rázovou vlnou / Bratislava / Piešťany

Rieši problémy:

Charakteristika

Komplexná liečba erekcie.

Naše pracovisko poskytuje komplexnú liečbu erekcie (erektilnej dysfunkcie , porúch stoporenia penisu) aj jej najťažších foriem. V komplexnej liečbe impotencie využívame predovšetkým lineárne rázové vlny a liečivá podávané perorálne. Súčasťou terapie na našom pracovisku je vstupná konzultácia a ak je to potrebné aj dôkladné vyšetrenie s analýzou príčin a možností liečby erektilnej dysfunkcie. Súčasťou diagnostiky príčin porúch erekcie je aj vyšetrenie hladiny testosterónu , PSA / prostata špecifického antigénu / u mužov nad 40 rokov a vyšetrenie stavu ciev penisu.

Liečba ťažkých foriem erektilnej dysfunkcie.

Diabetici mávajú najťažšie poruchy erekcie. Súvisí to s poškodením nielen ciev ale aj nervového systému pri cukrovke. Vieme zvládať aj najťažšie poruchy stoporenia penisu. U ťažších foriem používame aj liečivá podávané injekčne do pohlavného údu. U pacientov s najťažšími stupňami porúch erekcie, ktorá nereaguje na inú liečbu implantujeme protézy (výstuže) penisu.

Princípy liečby erekcie rázovou vlnou.

Najnovšou metódou liečby porúch erekcie je terapia rázovými vlnami špeciálnou lineárnou sondou (LSTC), špičkového nemeckého výrobcu Richard WOLF. Rázová vlna je extrémne silný impulz, ktorý sa šíri formou kmitajúcej vlny. Akustické rázy prenikajú do tela bez akéhokoľvek poškodenia kože a pre terapiu ich používame niekoľko tisíc. Liečba erekcie lineárnou rázovou vlnou je nebolestivá. Aplikácia lineárnej rázovej vlny vyvolá novotvorbu ciev a zlepšenie biofyzikálnych vlastností existujúcich ciev a významne zlepší krvné zásobenie penisu. Vďaka nej opäť dosiahnete kvalitnú erekciu.

Najnovšie poznatky o liečbe porúch stoporenia penisu.

Erekciu liečime pomocou novej generácie prístrojov s lineárnou sondou, vďaka ktorým terapia pôsobí po celej dĺžke penisu. Sme jediné pracovisko na Slovensku, ktoré používa nový Bostonský protokol, ktorý bol publikovaný a doporučený na kongrese Americkej urologickej asociácie v roku 2017 v Bostone. To je hlavná výhoda oproti starším metódam, ktorých úspešnosť je iba polovičná. Vďaka novej technológii je naša liečba úspešná až v 81,3 % prípadov.  Na trhu sa vyskytujú rôzne prístroje, často ázijského pôvodu, ktoré nezriedka sľubujú zázračnú 96% efektivitu, avšak ich efektivita sporná. Podrobne o možnostiach liečby porúch erekcie nájdete na www.auanet.org

Podrobnosti o liečbe.

absolvujete 4 sedenia
každé sedenie trvá 15 minút
liečba je bezbolestná a neinvazívna
nemá vedľajšie účinky
nie je potrebná anestézia
Pozrite si ako prebieha liečba :

Otázky a odpovede

Erektilná dysfunkcia, problém s erekciou, impotencia, stoporenie penisu, slabá erekcia

Mužov so slabou alebo žiadnou erekciou, ktorí chcú liečiť príčinu.

Táto procedúra nemá žiadnu kontraindikáciu.

Pred aplikáciou rázovej vlny nie je potrebná žiadna špeciálna príprava. Treba informovať lekára o liekoch, ktoré užívate.

Procedúra nie je bolestivá a po procedúre nie sú žiadne obmedzenia.

Liečba erekcie rázovou vlnou skúsenosti / recenzie

Zobraziť profil MUDr. Milan Gajdoš MPH