Bielenie a omladenie genitálu a análnej oblasti

Rieši problémy:
Charakteristika

Pigmentácia genitálnej / vaginálnej / , perineálnej a análnej / ritnej / oblasti je u každého jedinca rozdielna.  Závisí od celkovej farby kože, rasy, hormonálneho stavu, veku a predchádzajúcich ochorení. Vekom sa pigmentácia týchto oblastí mení. Pigment sa môže hromadiť ako dôsledok traumy, chronického dráždenia / napríklad pri trení kože pri obezite /, ubúdania kyseliny hyalurónovej v koži a znižovaním počtu podkožných ciev.  Riešením je procedúra bielenia análnej alebo genitálnej oblasti a omladenia kože takto vekom zmenených oblastí certifikovaným  Pink Intimate systémom . Pre výraznejší efekt omladenia vaginálnej oblasti možno túto procedúru doplniť aplikáciou kyseliny hyalurónovej alebo využiť efekt erbiového lasera.

Otázky a odpovede

Nadmerná a neestetická lokálna pigmentácia genitálnej, perineálnej alebo análnej oblasti. Vhodné aj na bielenie pigmentácií podpazušia a v okolí bradaviek.

Ženy aj mužov s lokalizovanými hyperpigmentáciami genitálu, análnej oblasti , podpazušia a v okolí bradaviek.

Systém je určený len na použitie profesionálnym lekárskym personálom. Nevhodné na domáce použitie.

Pred procedúrou je potrebné si oholiť miesto aplikácie bieliacej látky. Pred samotnou aplikáciou miesto umyjeme vodou a vysušíme

Po aplikácii látky miesto umyjeme vodou a vysušíme.

Bielenie a omladenie genitálu alebo análnej oblasti skúsenosti / recenzie