Rejuvenizácia cenník

Rieši problémy:
Charakteristika
Po vykonaní všetkých potrebných vyšetrení si klientka vyberie termín, kedy bude môcť zákrok absolvovať alebo po dohode s lekárom absolvovať zákrok ihneď. Cena 1. sedenia kompletnej rejuvenizácie (omladenia intímnych partií) je 1100 €. Cena sa na ďalších sedeniach znižuje. V cene procedúry je zahrnuté vstupné vyšetrenie spolu s konzultáciou a následná kontrola.
 
Každej klientke našej kliniky je poskytnutá vstupná konzultácia a vyšetrenie naším lekárom . Počas konzultácie bude klientka detailne oboznámená s: prípravou na zákrok a celým priebehom zákroku a prípadnými rizikami.
 
Každá klientka našej kliniky Lauros má počas pobytu zabezpečenú 100% starostlivosť. Chceme našim klientkám dopriať nadštandardný komfort a preto klinika disponuje najnovším vybavením a profesionálnym personálom.

Otázky a odpovede

Vrásky na intímnych partiách ženy, ochabnutý výzor intímnych partií ženy, pocity suchosti v intímnych partiách, široká pošva, ochabnutá pošva

Dámy s požiadavkou mladistvého výzoru intímnych partií, dámy po pôrode s potrebou omladenia intímnych partií, dámy s vráskami na intímnych partiách, dámy s pocitom ochabnutosti intímnych zón,dámy s pocitmi suchosti intímnych partií, dámy s pocitom širšej a nepružnej vagíny.

Ženy po predchádzajúcich chirurgických zákrokoch na vonkajšom genitále, s nádormi genitálu, po rádioterapii, s genitálnym herpesom, zápalmi urogenitálnej oblasti a alergiou na kyselinu hyalurónovú.

Pred zákrokom je vhodné oholiť ochlpenie intímnych partií. Pred výkonom nanesieme na miesta aplikácie znecitlivujúci gél, alebo použijeme lokálne injekčné analgetikum.

Po procedúre sa môže vyskytnúť prechodne mierny opuch miesta vpichu a drobné krvácanie v mieste vpichov. Obvykle do 3 dní dôjde k vymiznutiu stôp po aplikácii. Vhodná je sexuálna abstinencia po dobu 7 dní.

Kompletné neinvazívne omladenie ženských intímnych partií skúsenosti / recenzie