Vazektómia cena

Charakteristika
Cena  no - scalpel vazektómie je 700 €. V cene procedúry je zahrnuté predoperačné vyšetrenie spolu s konzultáciou.
 
Každému klientovi našej kliniky je poskytnutá predoperačná konzultácia a vyšetrenie našim lekárom. Počas konzultácie bude klient detailne oboznámený s prípravou na zákrok, celým priebehom zákroku a prípadnými rizikami.
 
Každý klient našej kliniky Lauros má počas pobytu zabezpečenú 100% starostlivosť. Chceme našim klientom dopriať nadštandardný komfort a preto klinka disponuje najnovším vybavením a profesionálnym personálom. Po vykonaní všetkých potrebných vyšetrení si klient vyberie termín, kedy bude môcť zákrok absolvovať alebo po dohode s lekárom absolvovať zákrok ihneď.

Otázky a odpovede

Vazektómia je trvalá antikoncepčná metóda pre mužov.

Vazektómia je vhodná pre mužov, ktorí už majú svoje reprodukčné obdobie dokončené, alebo inak povedané už majú deti a rozhodli sa už neplodiť ďalšie. Rozhodnúť sa pre sterilizáciu je zodpovedný krok, ku ktorému po zrelej úvahe pristupujú muži žijúci vo viacdetnom manželstve po dôkladnej porade s partnerkou.

Pre muža mladšieho ako 18 rokov a pre muža, ktorý plánuje rodinu. Pre mužov s poruchou zrážania krvi.

7 dní pred procedúrou je po porade s lekárom potrebné vysadiť alebo upraviť užívanie liekov, ktoré majú vplyv na zrážanlivosť krvi. Ak nejaké lieky užívate, informujte o nich 7 dní pred zákrokom lekára.

Deň pred zákrokom je vhodné si oholiť ochlpenie na miešku a v okolí genitálu.

Po výkone sa kontroluje u daného jedinca spermiogram 2-krát a až po 2 spermiogramoch s nulovým výskytom spermií je možné hovoriť o dokončenej sterilizácii. Presný rozpis kontrol po vazektómii Vám lekár oznámi pri vstupnej konzultácii.

Po zákroku nie je potrebná práceneschopnosť. Obvykle nie sú potrebné ani analgetiká.

Po zákroku je vhodné 2-3 dňové telesné šetrenie, hygiena kože genitálu a použitie antiseptickej masti na operačnú ranku. Kožné stehy sa rozpustia obvykle do 10-20 dní po zákroku.

Vazektómia skúsenosti / recenzie